Kurumsal

ORUÇ ŞİRKETLER GRUBU kuruluşu olan Ordemir Çelik Sanayi A.Ş. Çelik Hasır üretimindeki 40 yıla yaklaşan tecrübesini diğer demir çelik ürünlerinin de pazarlaması ve ticaretinde de kullanmak üzere kurulmuştur.

Firmamız nervürlü inşaat demiri, çelik hasır, projeye göre hazır demir (etriye, günye, pilye, çiroz, özel boy kesim demir), npı profiller, lama demiri, ıpe profiller, dkp saclar, kangal demiri (filmaşin), hem profiller, rulo saclar, köşebent demirleri, dikdörtgen profiller, galvanizli düz saclar,  hea profiller, oluklu levha saclar, t demirleri, npu profiller, baklavalı saclar, kare profiller, siyah dikişsiz borular, levha saclar, heb profiller, sanayi boruları, trapez levha saclar gibi ürünlerin ticaretini yapmaktadır.

Ürünlerimiz Ankara ve diğer bölgelerde de bulunan depolarımızdan ve fabrikalardan kendi tırlarımız ile sevk edilmektedir.

Ordemir’ in ulaştığı başarının arkasında 40 yıla yaklaşan sanayici kimliği (Çelik Hasır Üretimi- Güneş Çelik Hasır A.Ş.) ve zamanında sevkiyat ile her ürünün stokta bulunması gibi müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yaklaşımı yatmaktadır.